Інтерфакс-Україна
08:05 06.09.2025

Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

1 хв читати
Обстріли РФ знеструмили залізничну дільницю перед Слов’янськом, поїзди затримуються

Російські обстріли спричинили знеструмлення на залізничній дільниці перед Слов'янськом Донецької області, через що поїзди вимушено матимуть затримку, повідомила пресслужба АТ "Укрзалізниця".

"Ранок починається з обстрілу залізничної інфраструктури на Донеччині. Маємо знеструмлену дільницю перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення", - сказано в телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що для найближчих рейсів краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках.

Наразі оцінюються пошкодження та строки відновлень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про результати зустрічі з Трампом: У нас є санкції по енергетиці РФ і немає зустрічі в Угорщині без України

Конгрес США розглядає двопартійний законопроєкт "Про стратегічне партнерство на східному фланзі" – посол

Китай допомагає Росії і не зацікавлений у перемозі України - Зеленський

Макрон на зустрічі із Зеленським запевнив у готовності посилити тиск на Москву

Зеленський: Україна ніколи не використовувала далекобійну американську зброю для ударів по території РФ

Зеленський і Мерц обговорили посилення української ППО

Відзнаку ім. О’Хейген Українського жіночого конгресу отримала військова медикиня Теплюк

РФ стирає авіабомбами Покровську агломерацію - 7 корпус ШР ДШВ

ПФУ отримав понад 160 заяв від переселенців на оформлення пільгових кредитів на житло

Ворог продовжує інфільтрацію в трикутнику Ямпіль-Лиман-Зарічне – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА