Інтерфакс-Україна
18:18 20.06.2025

Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

1 хв читати
Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

Правоохоронці затримали міського голову Бердичева (Житомирська обл.) Сергія Орлюка, у суботу суд обиратиме запобіжний захід стосовно нього, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у правоохоронних органах.

Раніше про затримання посадовця Бердичівської міської ради повідомляло "Громадське" з посиланням на речницю Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Наталію Калиновську. Проте вона не назвала конкретної посади чи імені.

За словами Калиновської, кримінальне провадження розслідується за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди посадовою особою. У поліції пообіцяли надати подробиці згодом.

Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", у суботу, 21 червня, відбудеться судове засідання з метою обрання Орлюку запобіжного заходу та відсторонення останнього від посади міського голови.

Орлюк обіймає посаду міського голови Бердичева з 2020 року. До того працював керівником та головним лікарем власного Центру ветеринарної медицини "Айболить". Був депутатом Житомирської обласної ради трьох скликань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вето президента Навроцького залишає Україну без польських Starlink – віцепрем’єр Гавковський

Зеленський і міністр фінансів ФРН обговорили ППО та гарантії безпеки

Зеленський не вважає, що РФ йде на поступки

В'ятрович про ініціативу Навроцького: бачу схожість із баченням Путіна, який знищення всього українського називає денацифікацією

Німеччина буде надавати Україні EUR9 млрд щорічно - міністр фінансів

На забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи землях зловмисники вирощували зернові культури для продажу - Нацполіція

Прем'єр Норвегії виступає за посилення санкційного тиску на РФ та роботу над створенням спецтрибуналу щодо злочину агресії

Держкіно назвало інвестиційно успішні українські фільми

АОЗ: Військові отримали замовлені через DOT-Chain Defence дрони у рекордний термін - за 5 днів

Внаслідок ворожого обстрілу Слатина на Харківщині поранено жінку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА