Інтерфакс-Україна
12:24 10.06.2025

Ворожий безпілотник в Києві пошкодив поліцейську автівку, яка їхала на виклик, поранено співробітника – поліція Києва

1 хв читати
Ворожий безпілотник в Києві пошкодив поліцейську автівку, яка їхала на виклик, поранено співробітника – поліція Києва
Фото: https://t.me/gunpKyiv/

У ніч на вівторок внаслідок атаки безпілотників пошкоджено поліцейський автомобіль, який їхав на виклик, детонацією травмовано поліцейського, повідомляє поліція Києва.

"Цієї ночі у Києві ворожий безпілотник впав поруч із поліцейською автівкою, коли правоохоронці поспішали на виклик. Внаслідок детонації було травмовано співробітника – його з осколочним пораненням госпіталізовано до лікарні, загрози життю немає", - йдеться в повідомленні поліції столиці в телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією поліції, також постраждав транспортний засіб, на якому пересувалися працівники поліції.

Зазначається, що на допомогу громадянам оперативний черговий скерував інший наряд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

Ворожий БпЛА влучив в один із скверів Сум, 100 абонентів залишились без світла

Постраждала від наїзду працівника прокуратури померла – генпрокурор

Засновник VEON мріє про народне IPO "Київстару" в Україні

"Київстар" успішно проводить роадшоу й сподівається на лістинг на NASDAQ цього року – засновник VEON

Посли України сприятимуть стягненню з РФ виграних в арбітражах $6,9 млрд – зустріч президента з главою "Нафтогазу"

Росія намагається встановити контроль над месенджерами й іноземним програмним забезпеченням - СЗР

На півдні України посилили заходи перевірки вантажних перевізників - Укртрансбезпека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА