Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:06 09.04.2019

У Зеленського заявляють, що під одним із офісів "Зе!Команди" плануються провокації, до участі в яких залучають столичних студентів

1 хв читати
У Зеленського заявляють, що під одним із офісів "Зе!Команди" плануються провокації, до участі в яких залучають столичних студентів

Сьогодні, 9 квітня, під одним із офісів команди кандидата в президенти, лідера студії "Квартал-95" Володимира Зеленського плануються провокації, до участі в яких залучають студентів київських університетів та пропонують за це гроші, заявляють у прес-службі кандидата.

"Сьогодні під одним із "Зе!офісів" плануються провокації. По вищим навчальним закладам Києва активно набирають студентів для участі в сумнівній акції та пропонують за це гроші. Ми розуміємо, чому погоджуються на такі провокативні дії. На жаль, ситуація в країні склалась така, що студентам треба шукати будь-які можливості, щоб додатково заробити гроші на життя", - йдеться у повідомленні на сторінці команди В.Зеленського у Facebook.

При цьому зазначається, що один зі співробітників контакт-центру "Зе!Команди" отримав запрошення на цю акцію у Telegram-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський

Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню

Зеленський повідомив, що визначився з керівником ОП, інформація буде пізніше

Зеленський: я не чув від Індії й ОАЕ засудження російських ударів по українських дітях

Зеленський про можливість розміщення військ США: ми це проговорюємо, але рішення приймає країна

Зеленський анонсував ще одну зустріч радників з нацбезпеки 7 січня, після зустрічі лідерів

Зеленський: зустріч радників з нацбезпеки Коаліції охочих планується 3 січня в Україні, лідери можуть зустрітися 6 січня у Франції

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Зеленський: Існує великий шанс закінчити війну вже в 2026 році

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА