Інтерфакс-Україна
22:29 28.06.2025

В Україні готують спецзакон для проведення повоєнних виборів – Стефанчук

1 хв читати

Верховна Рада працює над створенням спеціального законопроєкту для проведення виборів після війни, заявив глава парламенту Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону у суботу.

"Ми напрацьовуємо цей законопроєкт, адже для проведення наступних виборів необхідний новий спеціальний законопроєкт, який регулюватиме так звані повоєнні вибори", - сказав Стефанчук.

Водночас глава Верховної Ради зазначив, що після завершення війни на Україну чекає багато викликів. Їх характер в переважній більшості залежить від того, як і коли буде закінчена війна.

"Ми готуємо різні базові сценарії для того, щоб люди могли реалізувати своє фундаментальне конституційне право на вибір. І це повинно бути в Україні. І мені здається, що нам вдасться знайти цей правильний законодавчий компроміс", - додав глава парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РФ просуває пропаганду в Латинській Америці під виглядом культурної співпраці — ЦПД

Федоров: у "Дії" стався технічний збій через оновлення сертифікатів безпеки

Сенат США відклав ухвалення санкцій проти Росії, залишивши рішення Трампу - ЗМІ

У роботі застосунку "Дія" стався технічний збій

Захисники України в ніч на 3 серпня знищили 61 із 83 задіяних ворогом засобів повітряного нападу

Зеленський у День Повітряних сил: Дякую пілотам, інженерам, технічним працівникам, зенітникам, кожному, хто тренує, і всім, хто допомагає

Харківщина зазнала масованих атак: постраждали мирні жителі, зокрема дитина, одна людина загинула

Глава МЗС Британії відчував провину через зустріч Зеленського з Трампом в Овальному кабінеті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА