Інтерфакс-Україна
13:07 12.07.2023

"Чумак" планує побудувати завод із виробництва томатної пасти в Одеській області

2 хв читати
"Чумак" планує побудувати завод із виробництва томатної пасти в Одеській області

ПрАТ "Чумак" має намір побудувати завод із переробки томатів на пасту в Одеській області, оскільки в компанії вважають цей регіон найсприятливішим за кліматичними умовами, повідомила директорка департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова на фейсбук-сторінці.

Чиновниця нагадала, що Україна покриває внутрішні потреби в овочах за рахунок імпорту. За інформацією Стоянової, в Одеській області 2023 року посівна площа овочевих культур становить 1489 га, з яких 476,6 га відведено під томати, 307,1 га - цибулю, 95,11 га - моркву, 81,87 га - капусту, 22,75 га - огірки, 434,44 - інші овочеві культури.

Директорка департаменту також повідомила, що релокація в Одеську область виробничих потужностей ПрАТ "Чумак" буде суттєвою підтримкою АПК регіону, а також надасть змогу створити майже 5000 додаткових робочих місць.

Директор ТОВ "Еврика" Михайло Білий запропонував "системно і виважено підійти до питання логістики продукції", що полегшить фермерам доставку продукції на переробку і допоможе компанії "Чумак".

Присутні на нараді фермери висловили готовність розширити виробничі площі під виробництво томатів.

"Овочівництво - це достатньо затратний бізнес. Він залежить від зрошення та придбання спеціалізованої техніки, адже фермери масово нарікають на дефіцит працівників. Окрім інвестицій у механізацію виробництва, увагу також слід приділити зберіганню та доробці продукції. У нас є колосальний потенціал - природний, логістичний (...), людський", - резюмувала Стоянова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіксована ціна на газ для населення та бюджетних установ залишається незмінною до 31 березня 2026р - Свириденко

Мінекономіки обговорило з ЄБРР можливий продаж міноритарних часток у держкомпаніях

"Нова пошта" довела кількість поштоматів до 30,6 тис.

Девелопери отримали біля 3 млрд грн в межах програми "єОселя" у ІІІ кв. 2025р

Україна за 9 міс.-2025 збільшила імпорт товарів на 17%, експорт скоротився на 3,1% - ДМС

Ціни на пшеницю в найближчі місяці підвищаться до $250–260 за тонну через низьку внутрішню пропозицію - аналітики

Нардепи подали в держбюджет-2026 загалом 3339 поправок і побили 19-річний рекорд

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд

Bolt знизив з 1 жовтня комісію з водіїв у Києві з 25% до 20%

Уряд збереже фіксовану ціну на природний газ для побутових споживачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА