Інтерфакс-Україна
17:56 16.07.2025

Київський адвокат відбуватиме 15 років ув’язнення за роботу на спецслужби РФ

1 хв читати
Київський адвокат відбуватиме 15 років ув’язнення за роботу на спецслужби РФ

Суд визнав київського адвоката винним у державній зраді, йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі та конфісковано майно, повідомив Офіс генерального прокурора.

"Мешканець Києва, який займався адвокатською діяльністю, з власної ініціативи надавав допомогу спецслужбам РФ. За таку співпрацю розраховував у майбутньому отримати керівну посаду в державних структурах Росії ", - йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора у телеграм в середу.

За даними слідства, засуджений фотографував стратегічно важливі військові об’єкти, зокрема підприємства оборонно-промислового комплексу, установи, що відповідають за постачання озброєння, об’єкти енергетичної інфраструктури тощо. Також відстежував місця дислокації і переміщення у Києві особового складу та військової техніки ЗСУ. Зібрані розвіддані передавав представникам російських спецслужб. Правоохоронці викрили його наприкінці грудня 2024 року. На вирок суду він очікував під вартою.

Повідомляється, що суд визнав його винним у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі та конфіскував майно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга про переговори у Стамбулі: дуже важливо, щоб ці зустрічі були предметні

Барро відвідав Чорнобильську зону і обговорив співпрацю з Україною в сфері ядерної безпеки

ДСНС ліквідувала всі 15 пожеж, що виникли через нічні атаки окупантів

Посли G7 в Україні висловили "серйозне занепокоєння" подіями в НАБУ, будуть обговорювати їх з керівництвом уряду

Зеленський анонсував значну активізацію роботи щодо санкцій проти РФ

Зеленський розраховує на швидке ухвалення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо чистоти роботи правоохоронців в економічних справах

Глава МЗС Франції оглянув зразки БПЛА українського виробництва

Зустріч з російською стороною у Туреччині планується на середу

Міноборони Ізраїлю заборонило використання автомобілів виробництва низки фірм КНР через підозри у шпигунстві

РНБО запроваджує мораторій на перевірки бізнесу й втручання держструктур у підприємницьку діяльність – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА