Інтерфакс-Україна
17:43 21.01.2022

Глава МВС України: Більшість повідомлень про "мінування" надходять із тимчасово непідконтрольних територій або з РФ

1 хв читати
Глава МВС України: Більшість повідомлень про "мінування" надходять із тимчасово непідконтрольних територій або з РФ

Переважна більшість повідомлень про "мінування" в Україні надходить із тимчасово непідконтрольних територій або безпосередньо з Російської Федерації, заявив міністр закордонних справ України Денис Монастирський.

"Останнім часом значно збільшилася кількість повідомлень про нібито замінування в громадських місцях. Усі вони виявились фейковими. І це безпосередньо пов’язано з активізацією гібридної війни проти України. Ми чітко розуміємо, що переважна більшість псевдоповідомлень надходить із тимчасово непідконтрольних територій або й безпосередньо з Російської Федерації", - написав Монастирський на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Міністр наголосив, що "це робиться для поширення паніки".

"Твердо запевняю: ті, хто влаштовує такі провокації, ніколи не отримають того, на що розраховують! Сили МВС - у повній готовності. Ми зберігаємо спокій і професійно виконуємо свою справу", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленська планує зустрітися з Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Лісовий: ми зіткнулися з інформкампанією, спрямованою на зневіру молоді в можливості вчитися в Україні

Цьогорічний саміт Перших леді та джентльменів має відвідати рекордна кількість високих гостей - Зеленська

Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке тероризувало Прикарпаття

РФ нарощуватиме дронові атаки по Україні, поки розширюватиме виробництво ударних дронів за підтримки КНР, – ISW

ВАКС звільнив від відповідальності ексчленів НКРЕКП Формагея та Коваленко у справі "Роттердам+"

Голова Деснянської РДА Бахматов: Старостенко не робила запиту на виступ і зривала захід

Газопостачання у понад 8 тис. абонентів відсутнє внаслідок повітряної атаки РФ у Київській області

Кіберкорпус ГУР заблокував паливні картки у РФ та "поклав" десятки ворожих онлайн-ресурсів - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА