Інтерфакс-Україна
06:42 28.09.2025

Семеро людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки ворога у Київській області – ОВА

1 хв читати

Семеро людей постраждали внаслідок нічної комбінованої атаки ворога у Київській області, повідомив начальник ОВА Микола Калашник в телеграм-каналі станом на 06:37 неділі.

"У Фастівському районі пошкодження отримали пʼятеро людей. Це працівники одного з підприємств хлібозаводу. Вся необхідна медична допомога надається на місці. На території підприємства виникла пожежа. Наразі вона ліквідована. У Білій Церкві виникла пожежа на покрівлі девʼятиповерхового житлового будинку. Пошкоджено 6 автомобілів. Пожежа ліквідована. Попередньо дві жінки 56 та 47 років отримали гостру реакцію на стрес. Медична допомога надана на місці. Більш детальна інформація згодом. Ворожа атака триває", - написав Калашник у Телеграм.

Джерело: https://t.me/Mykola_Kalashnyk/7192

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ятеро людей постраждали черех нічні атаки росіян в Дніпропетровській області

Рух поїздів Ніжинського напрямку ускладнено внаслідок ворожих атак

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців

8 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА