Інтерфакс-Україна
12:39 29.09.2025

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

1 хв читати
Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга
Фото: https://www.facebook.com

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів розмову з молдовським колегою Міхаєм Попшоєм, щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах.

"Великий день для Молдови та Європи. Цього ранку я особисто зв'язався зі своїм колегою Міхаєм Попшоєм , щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах. Незважаючи на спроби Росії підірвати демократичні вибори та європейський вибір Молдови, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє", - написав він у соцмережі Х.

Міністр зазначив, що "це вибір миру, безпеки та гідного рівня життя для молдовського народу".

Сибіга наголосив, що Україна та Молдова продовжуватимуть разом просуватися на шляху до повноцінного членства в Європейському Союзі.

Як повідомлялося, у Молдові за результатами обробки 99,91% (станом на 11:10) протоколів перемогу на парламентських виборах здобуває правляча проєвропейська партія "Дія і солідарність" (PAS), заснована президенткою країни Маєю Санду. Вона набирає 50,16% голосів виборців. Про це свідчать дані ЦВК Молдови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

Шмигаль обговорив з міністром оборони Португалії участь в ініціативи PURL та реалізацію програми SAFE

Глава МВС: З початку року ворог наніс 75 тис. ударів по інфраструктурі України, здебільшого по житлових будинках, лікарнях та школах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА