Інтерфакс-Україна
12:25 26.11.2025

Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

1 хв читати
Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

Український Червоний Хрест (УЧХ) працював на місцях ліквідації наслідків російської атаки дронів на Запоріжжя.

"Загін швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Запорізькій області спільно з рятувальниками надавав допомогу на місцях ударів по місту. Волонтери надали допомогу 8 постраждалим на місці, ще трьох людей транспортували до лікарні в тяжкому стані", — повідомив УЧХ у Фейсбуці у середу. Волонтери також надавали постраждалим першу психологічну допомогу.

Крім того, Запорізька обласна організація Українського Червоного Хреста на місці видає гуманітарну допомогу — матеріали для тимчасового відновлення пошкоджених осель.

Як повідомлялося, внаслідок масованого російського обстрілу Запоріжжя в ніч на 26 листопада, постраждали 19 людей. У місті було зафіксовано значні руйнування житлової інфраструктури та кілька осередків масштабних пожеж. Пошкоджено 31 багатоповерхівку та 20 приватних будинків. Пʼять багатоповерхівок постраждали найбільше - через масштабні пожежі, які виникли після влучань. Зафіксовано удар по гуртожитку університету, де в цей час перебували люди. Аварійно-рятувальні роботи завершено.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА