Інтерфакс-Україна
14:54 28.01.2026

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

1 хв читати
УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) надавав допомогу постраждалим внаслідок чергових російських нічних повітряних атак на Київщині та у Запоріжжі.

"Загін швидкого реагування Національного комітету Українського Червоного Хреста цієї ночі був долучений до ліквідації наслідків атаки у Білогородці (Київська область - ІФ-У)", - повідомив УЧХ у Фейсбуці у середу.

Волонтери спільно з рятувальниками ДСНС України здійснили поквартирний обхід будинків для виявлення постраждалих. Трьом мешканцям волонтери надали першу психологічну допомогу.

У Запоріжжі загін швидкого реагування УЧХ у Запорізькій області разом з іншими рятувальними службами працював на місці ракетного удару.

Як повідомлялося, Запоріжжя зазнало російського ракетного удару: пошкоджено понад 100 квартир у багатоповерхівках та близько 20 автомобілів, на місці виникла пожежа. За медичною допомогою звернулася одна людина.

За даними ДСНС України, внаслідок атаки російських БпЛА у Білогородській громаді Бучанського району Київської області виникла пожежа у квартирі на 7-му поверсі семиповерхового житлового будинку. Двоє людей загинули, четверо постраждали.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни пошкодили зал слави Національного музею історії України у Другій світовій війні - Бережна

Росіяни атакували житлову та енергетичну інфраструктуру, у Києві 1100 будинків лишились без опалення – Кулеба

Дороги держзначення у 2026р отримають щонайменше 5 нових стоянок для водіїв вантажного транспорту – Мінрозвитку

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1152 ворожі цілі

Понад 16 тисяч мешканців Лозівської громади Харківської області без опалення через нічні ворожі обстріли - мер

Екстрені відключення запроваджено на частині лівобережних районів Києва – ДТЕК

Кількість будинків без теплопостачання в Києві внаслідок нічної атаки ворога зросла до 1170 - Кличко

Ворожа комбінована нічна атака залишила без електропостачання понад 50 тисяч жителів Одеської області– ОВА

Росія в черговий раз атакувала вночі теплоелектростанції і суттєво пошкодила обладнання - ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА