Інтерфакс-Україна
22:17 07.05.2025

Конклав не зміг обрати нового Папу

1 хв читати

Конклав кардиналів не зміг з першого разу обрати нового Папу Римського, з димаря над дахом Сікстинської капели пішов чорний дим.

Як повідомлялось, кардинали, які беруть участь у Ватикані у виборах Папи Римського, розпочали у середу ввечері виконання цього завдання, згідно з традицією, їх закрили в Сікстинській капелі. Тепер 133 кардинали розпочинають процес голосування. Протягом конклаву в них не буде зв'язку із зовнішнім світом, а сторонні не знатимуть, що відбувається в капелі.

Віряни зможуть дізнатися, чи був обраний новий Папа, завдяки диму, що йтиме зі спеціально встановленого в Сікстинській капелі димаря: чорний дим ітиме, якщо нового Папу поки що обрати не вдалося, білий - якщо нового Папу обрано.

У середу відбудеться один раунд голосування. Якщо новий понтифік не буде обраний, голосування продовжиться в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули КАБи на прифронтову громаду Запорізької області, є важкопоранена

Макрон: Не може бути жодних переговорів, коли говорить зброя

Прем'єр Естонії: Адміністрація Трампа стає "трохи нетерплячою" до ігор Росії

Зеленський про виступ Путіна: Це хороший знак, що росіяни нарешті замислились про закінчення війни

Захисники України в ніч на 11 травня знищили 60 зі 108 ворожих дронів

Зеленська - учасникам архітектурного бієнале у Венеції: Ми кажемо "дах над головою", коли маємо на увазі дім, безпеку

Один цивільний постраждав внаслідок атаки російських БпЛА у Київській області

Пропозиція Путіна про переговори є першим кроком, але недостатнім, - Макрон

Трамп після заяв Коаліції охочих та Путіна очікує попереду "великий тиждень" та "великий день"

Консультації щодо нацменшин між Україною та Угорщиною перенесено за ініціативи угорської сторони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА