Інтерфакс-Україна
21:08 05.08.2025

На Одещині затримали чоловіка, який вбив поліцейського під час виконання ним службових обовʼязків

1 хв читати
На Одещині затримали чоловіка, який вбив поліцейського під час виконання ним службових обовʼязків

Поліцейські Одещини затримали чоловіка, який у вівторок, 5 серпня, вбив поліцейського під час виконання ним службових обовʼязків, повідомляє пресслужба ГУ НП Одеської області.

"Трагічна подія сталася сьогодні близько 18:00 в місті Ізмаїл. Попередньо встановлено, що на околиці Ізмаїла працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили 45-річного водія мопеда для перевірки документів. Чоловік поводився агресивно, дістав зброю та почав стріляти у бік поліцейських", - вказується у повідомленні.

У результаті один з правоохоронців отримав поранення. У відповідь поліцейський застосував табельну зброю та поранив нападника. Обох госпіталізували.

"На жаль, старший лейтенант поліції помер у лікарні", - вказують правоохоронці.

Зловмисник з вогнепальними пораненнями наразі перебуває в лікарні. Його затримано у процесуальному порядку.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує довічне позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Територіальна цілісність України не є предметом торгу - Стефанчук

Зеленський доручив уряду спростити умови вступу до українських вишів

Зеленський: розмова Трампа та Путіна може бути важлива для їх двостороннього треку, але нічого про Україну без нас вони прийняти не можуть

Зеленський доручив уряду спростити перетин кордону для молодих українців

БЕБ викрило схему привласнення понад 6,4 млн грн, виділених на будівництво фортифікаційних споруд на Запоріжжі

Сибіга: Україна не розглядає територіальні поступки Росії

Верховний Суд підтвердив правомірність анулювання НБУ ліцензій та виключення з держреєстру ПТ "Європоліс"

Європейська асоціація бджолярів намагається заблокувати збільшення безмитного імпорту меду з України

Швейцарія слідом за ЄС розширила санкції щодо Росії

Глава ЄК візьме участь в онлайн-саміті, організованому канцлером ФРН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА