Інтерфакс-Україна
18:49 03.12.2025

У Харкові тривають пошуково-рятувальні роботи, перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб

1 хв читати

Станом на 17:30 у Шевченківському районі Харкова тривають пошуково-рятувальні роботи на місці вибуху в гаражному кооперативі, перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб.

"Перевіряється інформація про двох зниклих безвісти осіб. Уже відомо про трьох постраждалих, один з яких був врятований співробітниками ДСНС. Ще одна людина загинула", - повідомляє пресслужба Харківської міськради з посиланням на департамент надзвичайних ситуацій.

Над усуненням наслідків вибуху працюють рятувальники, штаб департаменту надзвичайних ситуацій, спеціалізовані служби цивільного захисту міста. Загалом від міста для ліквідації наслідків вибуху залучено 11 одиниць спецтехніки та більше 50 працівників комунальних служб.

 

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА