Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
21:20 21.04.2019

Порошенко закликає міжнародне співтовариство підтримувати Україну на шляху до ЄС і НАТО, незважаючи ні на що

2 хв читати

Кандидат на посаду президента України, нинішній глава держави Петро Порошенко закликає міжнародне співтовариство підтримати євроатлантичний курс української держави з урахуванням невизначеної ситуації, що склалася через перемогу Володимира Зеленського на виборах президента.

"Я хочу закликати міжнародне співтовариство допомогти Україні зберегти вибір, який зробила Україна, дотримуватися курсу в ЄС і НАТО: будь ласка, залишайтеся з Україною, незважаючи ні на що", - сказав П.Порошенко в прес-центрі виборчого штабу в неділю увечері, звертаючись до іноземних журналістів англійською мовою.

Він наголосив, що результати президентських виборів поставили Україну в невизначену ситуацію, розвиток якої складно спрогнозувати.

"Ми бачимо дуже великий знак питання щодо курсу України в ЄС і НАТО ... ми розуміємо, що в Кремлі можуть зараз радіти результатам виборів, оскільки можуть вважати, що коли до влади прийде новий недосвідчений президент, Україна потрапить під сферу впливу Росії", - сказав П.Порошенко.

Крім того, він закликав міжнародне співтовариство до солідарності та єдності.

П.Порошенко наголосив на необхідності подальшої боротьби з російською агресією, зокрема і в питанні звільнення з РФ і підконтрольних їм незаконних формувань українських заручників, політв'язнів і військовополонених, підтримки продовження в Україні реформ, які стосуються мікроекономічної стабілізації, боротьби з корупцією, створення сучасної армії, угоди про асоціацію, децентралізації, енергетичної безпеки.

"І з вашою допомогою українська нація зможе цього досягти", - переконаний він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

Біля пошкодженого вночі будинку в Шевченківському районі Києва розгорнули штаб підтримки – мер

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Шольц – Зеленському: Україна може розраховувати на Німеччину

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Без тиску на Москву та світових санкцій проти російської енергетики та банків Росія продовжить воювати – Зеленський

США схвалили можливий продаж Україні послуг для навчання та обслуговування літаків F-16 на суму $310,5 млн

Порошенко: Резолюція ЄНП підтвердила підтримку України та вимогу справедливого миру

Пітер Чайні стане CEO OTP Bank замість батька Шандора

Про відокремлення переговорів про вступ до ЄС для України і Молдови не йдеться – Порошенко після зустрічі з фон дер Ляєн

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА