Інтерфакс-Україна
20:34 07.05.2025

Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

1 хв читати
Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

У Верховній раді офіційно оголосили про засідання парламенту 8 травня, в порядок денний якого внесено ратифікацію Угоди між урядом України та урядом США про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Ну офіційно. Завтра Рада збереться на "екстрене" (насправді звичайне) засідання: включать у порядок денний та скоротять терміни по змінам по №13256 Бюджетному Кодексу зміни під Угоду та ратифікують №0309 Угоду", - написав він у телеграмі у середу.

За його оцінкою, перше питання це просто два коротких технічних голосування. "По суті, перше читання тільки на наступному тижні вже буде. Друге (Угода) хвилин 20 обговорення і голосування".

"Не ведіться на міфологію, що хтось там буде блокувати чи немає голосів. Все пройде ОК спокійно і голосів буде більше ніж 280", - зазначив Железняк.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала від Чехії понад 900 млн дол військової і 80 млн євро енергетичної допомоги з 2022р - Шмигаль

Пенсії людей з окупованих територій, які понад рік не знімали пенсію, будуть зберігатись на їхніх рахунках у ПФУ - Мінсоцполітики

УЧХ починає пілотний проєкт соціального таксі у 4 областях України

Шмигаль обговорить з премʼєром Чехії оборонну й економічну співпрацю у вівторок в Ужгороді

На Сумщині безпілотник атакував мирне населення під час видачі гуманітарної допомоги, є поранені

У низці регіонів Іспанії виникли проблеми з телефонним зв'язком та інтернетом

Якщо релігійні організації не усуватимуть ознак афілійованості з РПЦ, Держетнополітики подаватиме в суд для їх ліквідації

Велика Британія оголосила про масштабні санкції проти РФ на підтримку України

Лінійка українських оптоволоконних дронів Хижак REBOFF пройшла кодифікацію

Із УПЦ (МП) до ПЦУ перейшло понад 1,9 тис. релігійних громад із 2018 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА