Інтерфакс-Україна
10:31 09.07.2025

Єрмак про важливість далекобійності: Знищимо виробництва, не буде проблеми

1 хв читати
Єрмак про важливість далекобійності: Знищимо виробництва, не буде проблеми
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак наголосив про важливість далекобійних ударів по країні-агресорці – РФ.

У дописі у телеграм у середу він прокоментував чергову масовану атаку РФ на Україну в ніч проти 9 липня: "Доволі показово, що росія здійснила цю атаку тоді, коли США публічно заявили про постачання нам озброєнь".

Єрмак зазначив, що велика кількість цілей збивалася українськими дронами перехоплювачами. "Згодом цей показник ще більше зросте і взагалі, вся ось ця кількість російських шахедів та обманок стануть неефективними", - упевнений він.

"Втім, важливо, і про це постійно говоримо з партнерами - далекобійність. Поки росіяни виробляють, вони пробуватимуть нарощувати. Знищимо виробництва, не буде проблеми", - заключив Єрмак.

У ніч проти 9 липня росіяни атакували Україну 741 повітряним засобом: 728 дронів різних типів, із яких понад 300 – це "шахеди" і 13 ракет – "кинджали" та "іскандери".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран розглядає пропозицію США щодо відновлення ядерних переговорів – ЗМІ

Україна розглядає можливість розширення співпраці з ATEF Group у сфері відновлення енергетичної інфраструктури – Міненерго

США вимагають від Японії та Австралії визначити власну роль у разі війни за Тайвань - ЗМІ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА