Інтерфакс-Україна
17:51 07.10.2025

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

1 хв читати
Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер
Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Мер Києва Віталій Кличко передав від громади Києва 3 тисячі дронів бійцям Третього армійського корпусу.

"Передав від громади столиці бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – ще 3000 FPV-дронів різних типів. Нагадаю, від початку 2025-го від громади на фронт передали вже майже 50 000 БпЛА різних типів, близько 200 систем РЕБ. Автівки – зокрема броньовані та всюдиходи, засоби зв’язку", - написав Кличко в Телеграм у вівторок.

Частину дронів з цієї партії отримають військові Третьої штурмової бригади, яка входить до складу Третьої армійського корпусу.

"Від початку року з міського бюджету цій бригаді на оснащення Київ виділив 500 млн грн. Минулого року 3 штурмова отримала, зокрема, понад 10 000 дронів та 20 нових пікапів Toyota Hilux. Їх закупили за кошти міста", - розповів мер.

Раніше повідомлялося, що від початку року з бюджету Києва на потреби Сил оборони та безпеки виділено вже майже 11 млрд грн.

 

ОСТАННЄ

Окупанти двічі вдарили по Шевченківському району Харкова

Зеленський назвав цілі в РФ для ударів далекобійними ракетами Tomahawk

Зеленський про успіх Трампа на Близькому Сході: Сподіваюсь, він використовуватиме ті ж інструменти для тиску на Путіна

Росіяни атакували дроном автівку в Запорізькій області, загинув водій

Софія Нерсесян представлятиме Україну на "Дитячому Євробаченні-2025" в Грузії

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

Електропостачання в одному з районів Київщини повністю відновлено після ранкової атаки

Трамп закликав Конгрес розслідувати спробу його імпічменту через Україну в 2019 році

Ситуація в енергосистемі України ускладнена через ворожі обстріли, але контрольована

Дві людини загинули та три постраждали внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА