Інтерфакс-Україна
10:21 01.12.2025

"Слуга народу" зустрінеться зі Свириденко та Марченком

1 хв читати
"Слуга народу" зустрінеться зі Свириденко та Марченком

Фракція "Слуга народу" у Верховній Раді України зустрінеться з премʼєр-міністеркою Юлією Свириденко та міністром фінансів Сергієм Марченком, повідомила речниця фракції Юлія Палійчук.

"Засідання фракції відбудеться у понеділок ввечері. На засіданні будуть присутні прем’єр-міністерка Юлія Свириденко та міністр фінансів Сергій Марченко", - сказала Палійчук агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, у порядку денному засідання - проєкт бюджету на наступний рік та кадрові питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє загиблих та двоє поранених у Херсонській області через ворожі обстріли

Двох громадян Колумбії взяли у полон у Покровську штурмовики "Скелі"

Освітній заклад у Запоріжжі пошкоджено через російський удар – ОВА

Засуджено двох ворожих інформаторів, які робили "відеопастки" біля аеродромів на заході України, - СБУ

Екіпаж гвинтокрила Мі-24 загинув під час виконання бойового завдання

Зеленський обговорив з прем'єром Бельгії механізми використання знерухомлених активів РФ

Зеленський: У нас є деякі системи ППО з дефіцитом ракет

Рютте: Гарантії безпеки для України мають бути такими, що якщо Путін знову захоче напасти, то наслідки будуть руйнівними

Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру

Активи Росії мають бути використані для захисту від агресії РФ та відбудови – звернення Зеленського до Євроради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА