13:23 17.08.2024

Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

1 хв читати
Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

Досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України), розпочато за фактом поширення відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"16 серпня в соцмережах було оприлюднено відео, на якому представники Росії демонструють голову нібито українського військового, насаджену на кілок. У межах розслідування правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на перевірку цієї інформації та пов'язаних із нею обставин", - ідеться в повідомленні.

В Офісі генпрокурора наголошують, що поширення представниками РФ такого відео "вкотре свідчить про їхнє цілковите нехтування нормами та принципами міжнародного гуманітарного права".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА