Інтерфакс-Україна
16:36 07.06.2025

СБУ оприлюднила нове відео зі спецоперації "Павутина" з ударом по аеродрому "Бєлая"

1 хв читати

Служба безпеки України оприлюднило нове ексклюзивне відео зі своєї спецоперації "Павутина".

"На записі зафіксовано повний шлях одного із FPV-дронів СБУ з моменту старту з даху модульного будинку до ураження російського стратегічного бомбардувальника Ту-22М3 на аеродромі "Бєлая". Зокрема, на відео видно, як безпілотник пролітає значну відстань та без перешкод залітає на територію летовища, з якого уже підіймається дим від раніше уражених літаків", - йдеться у повідомленні СБУ в Телеграмі.

Як нагадали у СБУ, таких ударів було завдано одразу по чотирьох військових аеродромах військово-космічних сил армії РФ: "Олєнья", "Іваново", "Дягілєво" та "Бєлая", де базувалася стратегічна авіація держави-агресора, яка регулярно обстрілює мирні українські міста. Орієнтовна вартість техніки, ураженої за результатами спецоперації, перевищує $7 млрд доларів США.

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський заявив, що для спецоперації "Павутина" використовували тільки українську зброю, а російські водії вантажівок, які перевозили вантажі, що мали стати платформами для масштабної атаки України на російські військові літаки, зробили це ненавмисно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА