11:27 22.06.2024

Ворог ударив по цивільній інфраструктурі Прикарпаття, є руйнування - голова ОВА

1 хв читати

Російські війська вночі здійснили атаку по цивільній інфраструктурі Прикарпаття, унаслідок чого там частково зруйновано кілька корпусів навчального закладу, повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"Неспокійною була ніч для Прикарпаття. Метою ворога стала цивільна інфраструктура. Є влучання, внаслідок якого частково зруйновано кілька корпусів та інші будівлі одного з навчальних закладів", - ідеться в її телеграм-каналі вранці в суботу.

Також вона повідомила, що є пошкодження в прилеглих будинках. Крім того, є пошкодження житлових будинків в одній із громад області!

За попередньою інформацією, обійшлося без жертв, наголосила Онищук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Польща посилює захист східного кордону, інвестуючи в дрони та укріплення

У Курській області з початку доби було 9 боєзіткнень, ворог завдав 18 авіаударів – Генштаб

Речник Генштаба ЗСУ: Красильникова призначать на іншу посаду, у ЗСУ "цінують досвід"

Farmak з нагоди свого ювілею запропонував установити фонтан навпроти Бессарабського ринку в Києві

Мін'юст України надасть комплексний аналіз висновків ЄСПЛ та план дій щодо виконання рішення у справі про трагічні події 2 травня 2014 р. в Одесі

Цьогоріч в "Артеку" за кошти держбюджету відпочинуть в 1,5 раза більше дітей

Умєров зустрівся з представниками провідних фінських оборонних і технологічних компаній

СБУ затримала депутата Херсонської облради, який під час окупації вивозив до РФ українську агропродукцію

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань вилучення на користь України заморожених активів РФ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА