Інтерфакс-Україна
11:14 08.10.2025

Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

1 хв читати
Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

Зустріч парламентської фракції "Слуга народу" з президентом України Володимиром Зеленським відбудеться після голосування в першому читанні законопроєкту про Державний бюджет на 2026 рік, повідомила речниця фракції Юлія Палійчук.

"На прохання голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії зустріч фракції з президентом перенесено і вона відбудеться після голосування в першому читанні проєкту Держбюджету-2026", - сказала Палійчук агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

За словами Палійчук, такі зустрічі планується проводити раз на місяць.

Як повідомлялося, раніше планувалося провести зустріч фракції "Слуга народу" з Зеленським у період з 6 по 10 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві працівниця банку переказала собі щонайменше 500 тис. грн з рахунків померлих клієнтів

Rheinmetall передасть Україні системи ППО Skyranger 35, постачання яких здійснять за рахунок заблокованих активів РФ

Перехід на графіки погодинних відключень е/е залежатиме від наслідків ударів та часу відновлення енергооб’єктів – глава Міненерго

На Львівщину прибув з візитом голова МЗС Польщі Сікорський

УЧХ допомагав постраждалим після повітряних атак росіян

Більшість українців прихильно ставляться до створення Уряду національної єдності – КМІС

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Відшкодовано 215 млн грн у справі "бек-офісу" на УЗ - САП

"Зелена" гілка київського метрополітену відновила рух від ст. "Сирець" до ст. "Харківьска"

Автором тексту Радіодиктанту нацєдності-2025 буде письменниця Євгенія Кузнєцова, а читатиме текст акторка Наталія Сумська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА