Інтерфакс-Україна
14:36 06.08.2025

У центральних районах Києва в середу за короткий час випала півмісячна норма опадів

1 хв читати
У центральних районах Києва в середу за короткий час випала півмісячна норма опадів

Через зливу у Києві за короткий час у центральних районах міста випала півмісячна норма опадів, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Працівники гідрослужб прибирають воду та чергують біля проблемних ділянок. До робіт залучили 91 одиницю спецтехніки та обладнання: мотопомпи, гідромонітори, пересувні насосні станції тощо.", - йдеться в повідомленні. За даними міськадміністрації, підрозділи "Київської служби порятунку" та "Київзеленбуду" ліквідовують наслідки негоди, зокрема, прибирають повалені дерева", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.

В КМДА попереджають, що через інтенсивність опадів на низці понижених ділянок можливі тимчасові скупчення води. У деяких місцях це може ускладнювати рух транспорту. Утім рух на більшості вулиць лишається відкритим.

"Просимо водіїв бути уважними на дорогах і дотримуватися безпечної дистанції", - наголосили у КМДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США літак врізався в припарковане повітряне судно під час посадки, сталася пожежа, є постраждалі – ЗМІ

Міністр оборони США: Трамп створив умови для можливої мирної угоди з Путіним. Путін відчуває тиск

Сирський: На Сумському напрямку маємо певні успіхи у звільненні української землі

Окупанти втратили 64 особи на покровському напрямку - Генштаб

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

Інфільтрація ворога групами не означає взяття під контроль території — ОСУВ Дніпро про ситуацію на Покровському напрямку

В Алясці відбудеться мітинг проти візиту Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА