Інтерфакс-Україна
10:38 21.11.2023

Володимир та Олена Зеленські разом із президентом Молдови вшанували пам'ять загиблих під час Революції гідності

1 хв читати

Володимир та Олена Зеленські разом із президентом Молдови вшанували пам'ять загиблих під час Революції гідності, повідомила пресслужба глави Української держави.

"У День Гідності та Свободи президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська вшанували пам'ять активістів, які загинули під час Революції гідності. У заході також узяла участь президентка Республіки Молдова Мая Санду", - йдеться в повідомленні на сайті президента України.

Володимир та Олена Зеленські разом із Маєю Санду встановили лампадки до хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві. Присутні також вшанували пам'ять полеглих активістів біля їхніх портретів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Одна загибла і четверо постраждалих через ворожі обстріли у Харківській області – прокуратура

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до трьох

Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА