Інтерфакс-Україна
11:37 19.12.2024

Рада виключила Бойка з комітету з прав людини

1 хв читати
Рада виключила Бойка з комітету з прав людини

Верховна Рада виключила парламентарія Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету з прав людини, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"З другої спроби Рада відкликала Юрія Бойко з посади члена Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин", - написав Железняк у телеграмі.

За його словами, постанову про виключення Бойка з профільного комітету підтримали 258 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.

Як повідомлялося, раніше Бойко в соцмережі "Тікток" заявив про зростаючу підтримку його політсили за рахунок людей, які нібито страждають від якихось "радикалів" в Україні, а також про нібито заборону говорити рідною мовою.

Бойко був співголовою забороненої 2022 року партії "Опозиційна платформа - За життя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА