Інтерфакс-Україна
09:56 08.09.2025

Окупанти завдали удару по житловій двоповерхівці в Новодонецькому, загинуло двоє цивільних

1 хв читати

Російські окупанти у ніч на 8 вересня атакували ударним БпЛА "Герань-2" типу "Shahed" селище Новодонецьке Краматорського району Донецької області, повідомляє Донецька обласна прокуратура в понеділок вранці.

"Влучання відбулося у двоповерховий житловий будинок, де у своїх оселях перебували цивільні. Пенсіонер 77 років та його 51-річна донька від отриманих травм загинули. Тілесних ушкоджень зазнали 76-річна дружина загиблого і 67-річний чоловік. Їм надано кваліфіковану допомогу", - йдеться у повідомленні прокуратури у Facebook.

Окрім будинку, на місці ворожої атаки пошкоджено автомобіль.

За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

Сибіга: Ми очікуємо прибуття в четвер делегації військових з Польщі після інциденту з російськими дронами

Расмуссен: ми заохочуватимемо більше українських оборонних компаній розміститися та виробляти продукцію в Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА