Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:05 15.09.2020

"УДАР" лідирує в рейтингу на виборах до Київради, за ним ідуть "Слуга народу" та "Євросолідарність" - соцопитування

1 хв читати
"УДАР" лідирує в рейтингу на виборах до Київради, за ним ідуть "Слуга народу" та "Євросолідарність" - соцопитування

 У рейтингу політичних сил на виборах до міської ради Києва лідирує партія "УДАР" за яку готові віддати голоси 23,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, свідчать результати соцопитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з оприлюдненими у вівторок результатами соцдослідження, партію "Слуга народу" підтримують 13,6% опитаних, партію "Європейська солідарність" - 13,1%, партію "Голос" - 8,2%, партію "Опозиційна платформа - За життя" - 7,4%, партію "Батьківщина" - 7,3%, партію "Перемога Пальчевського" - 3,9%, партію Шарія - 3,7%, партію "Сила і честь" - 3,4%.

Рейтинг інших сил - нижче ніж 3%. Тих, хто не визначився, - майже 12%.

Діяльністю нинішнього скликання Київської міської ради задоволені 37% респондентів, незадоволені - 51%, не змогли оцінити - 21%.

Опитування проводилося 4-9 вересня серед жителів Києва від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 2,8%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Негативне ставлення до Росії висловили 82% російськомовних українців – опитування

Зеленський призначив голів восьми райдержадміністрацій Києва – розпорядження

Зеленський звільнив з посад голів чотирьох РДА у Києві – розпорядження

Унаслідок нічної атаки РФ у двох районах Києва пошкоджені будинки, постраждалих немає

42% опитаних у "Києві Цифровому" жителів столиці не вірять, що можуть впливати на зміни в місті

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

У КМВА застерегли громадян від необачного поводження з уламками збитих БпЛА

У Києві внаслідок ворожої атаки пошкоджено бізнесцентр та 11 постраждалих - КМВА

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА