Вибори
15:22 16.10.2020

42% опитаних українців підтримують ініціативу Зеленського про загальнонаціональне опитування, 40% про нього не чули - опитування

1 хв читати
42% опитаних українців підтримують ініціативу Зеленського про загальнонаціональне опитування, 40% про нього не чули - опитування

42% опитаних українців позитивно ставляться до ідеї президента України Володимира Зеленського провести всенародне опитування в день місцевих виборів 25 жовтня, 33% - нейтрально і 22% - негативно.

Як свідчать результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 14-16 жовтня, відносно краще підтримують цю ідею жителі південно-східних регіонів країни, жителі сіл та малих міст, виборці партії "Слуга народу". Негативно налаштовані до цієї ініціативи опитані старшої вікової категорії та виборці партії "Європейська солідарність".

60% українців знають, що президент оголосив проведення всенародного опитування із низки пунктів у день місцевих виборів, зокрема, 25% респондентів заявили, що добре знають про це, а 35% щось чули. Водночас 40% опитаних нічого про це не знають.

Відносно високий рівень обізнаності про президентську ініціативу показали жителі міст і старше населення. Під час проведення опитування спостерігалося поступове зростання кількості тих, хто чув про цю ініціативу, зазначається у результатах дослідження.

Під час дослідження "Ставлення до ініціативи опитування президента", проведеного 14-16 жовтня 2020 року,. опитано 5000 респондентів віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) - на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 1,4%.

ОСТАННЄ

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

На 87 окрузі в Івано-Франківській області Шевченко обігнав Кошулинського, але лідирує Вірастюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА