Інтерфакс-Україна
10:49 16.11.2025

Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

2 хв читати
Петиція із закликом підвищити вартість проїзду у київському метро до 15 грн набрала лише 250 голосів

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом підвищити тариф на проїзд у Київському метрополітені до 15 грн не набрала необхідної для розгляду кількості голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петицію було подано 16 вересня і станом на 16 листопада вона набрала лише 254 голоси із 6 тис. необхідних.

"Звертаюся до міської влади з пропозицією щодо підвищення тарифу на проїзд у київському метрополітені до 15 гривень. Це підвищення є необхідним для забезпечення сталого функціонування метрополітену, а також для забезпечення подальшого розвитку та модернізації цієї важливої частини міського транспорту", - йшлося у петиції.

На думку автора петиції, таке підвищення потрібне через: зростання витрат на енергоресурси; необхідність підвищення зарплат працівникам; потребу оновлення рухомого складу; розвиток метрополітену та будівництво нових ліній.

На сьогодні ціна однієї поїздки в київському метро становить 8 грн, а придбавши проїзний на 50 поїздок, вартість однієї поїздки знижується до 6,50 грн.

Як повідомлялося, із 1 січня 2022 року у Києві планували підвищити вартість проїзду у громадському транспорті до 20 грн, а для власників картки киянина - до 12 грн.

У кінці 2021 року мер Києва Віталій Кличко запевнив, що вартість проїзду у міському громадському транспорті не підвищуватиметься до кінця опалювального сезону.

У 2023 році у міській владі Києва заявили, що не збираються підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті до кінця війни.

У вересні 2025 року мер Кличко заявив, що попри те, що громадський транспорт в Києві є дотаційним, місто зараз шукає можливості, щоб не підвищувати ціни на проїзд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська атака БПЛА спричинила загибель жінки на Чернігівщині

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

Україна не розглядатиме питання зміни кордонів під час можливих нових переговорів із РФ — Стефанішина

Трамп пропонує Україні гарантії безпеки за моделлю статті 5 НАТО в обмін на територіальні поступки

П’ятеро постраждалих, серед них дитина: Вночі Одесу атакували безпілотники

Окупанти за добу втратили 1050 осіб та 65 од. спецтехніки - Генштаб

21 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА