Інтерфакс-Україна
14:28 21.08.2024

KAN Development у проєкті комплексу "Столичний" врахував усі обмеження буферної зони ЮНЕСКО

2 хв читати
KAN Development у проєкті комплексу "Столичний" врахував усі обмеження буферної зони ЮНЕСКО

У проєкті офісно-готельного комплексу з апартаментами і підземним паркінгом "Столичний" на Хрещатику в Києві KAN Development врахував усі обмеження буферної зони ЮНЕСКО, повідомила пресслужба девелопера.

Як повідомлялося, Державна інспекція архітектури та будівництва (ДІАГ) надала 13 серпня ТОВ "Грааль" (Київ) дозвіл на будівництво комплексу "Столичний" на земельних ділянках на вул. Хрещатик, 5, 5 «В», 7/9 і вул. Грушевського, 4-Б у Печерському районі.

Згідно з даними Opendatabot, власниками ТОВ "Грааль" виступають ТОВ "Терра Люкс" (33,3%), інвестфонди "Бранко" (33,3%), "Ніагара" (22,2%) і "Теннессі" (11,1%). Кінцевими бенефіціарами значаться Ігор Ніконов, Офер Керзнер (Ізраїль), Олег Гавриляк.

"Інформуємо про наявність усіх дозвільних документів, а також про те, що проєкт будівництва передбачає зведення будівлі в рівень із наявною забудовою (10 поверхів - ІФ-У). Ця проєктна документація отримала всі процедурні погодження. Нами також повністю витримано всі обмеження, накладені буферною зоною ЮНЕСКО і самою процедурою інформування ЮНЕСКО, зважаючи на розміщення об'єкта в буферній зоні ЮНЕСКО", - повідомляють у пресрелізі KAN Development.

Як випливає з інформації на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, містобудівні умови та обмеження на проєкт було видано 15 лютого 2022 року, допустиму висотність будівель встановлено в 34 м. Згідно з проєктними даними, загальна площа 10-поверхової будівлі становитиме 38,8 тис. кв. м, із них площа апартаментів (219 шт.) - 21,6 тис. кв. м, офісів - 1,8 тис. кв. м, комерційних приміщень - 2,1 тис. кв. м, фітнес-центру - 1,2 тис. кв. м, підземного паркінгу (146 машиномісць) - 4,5 тис. кв. м.

"Майбутній об'єкт враховує всі параметри наявної історичної забудови і спроєктований як його гармонійна частина. Після доопрацювання деталей фасаду в процесі розроблення робочої документації проєкт буде додатковою прикрасою головної вулиці столиці", - повідомили в KAN Development.

Наголошується, що інвестором було отримано вихідні дані (містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок, технічні умови), забезпечено розроблення проєкту будівництва та отримано позитивний експертний звіт щодо проєктної документації, отримано погодження державних і комунальних органів та служб, зокрема погодження Міністерства культури та інформаційної політики України, а також отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

2

У компанії нагадали, що демонтаж старої будівлі на вул. Хрещатик, 5 А, який формував червону лінію вулиці, стався 2003 року (задовго до того, як KAN Development долучився до проєкту).

"Головна вулиця столиці має демонструвати фінансовий успіх країни, її динаміку, цінності, увагу до кожної деталі та потенціалу. Покинуті та занедбані будинки цьому точно не сприятимуть, тоді як реалізація сучасних проєктів викликатиме інтерес інвесторів і драйв спробувати себе на українському ринку", - наголосили в компанії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на молоко у липні почали підвищуватись завдяки експортному попиту

Кредит ПриватБанку "Нафтогазу" в 4,7 млрд грн є його найбільшим енергокредитом з початку війни та першим для компанії

Україна пропонує Ізраїлю провести засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва та відновити політичні консультації між МЗС

Банки вперше з 2024 р. прогнозують покращення якості кредитів

Стартує навчання четвертої групи програми REDpreneurUA

Затверджений новий статут "Укрнафти" передбачає перехід від одноосібного до колегіального виконавчого органу – компанія

НБУ відкликав ліцензії у трьох фінкомпаній і застосував заходи впливу до ще трьох

Банки очікують зростання вкладів населення, їх вартості та строковості у ІІІ кв. 2025 р. – опитування НБУ

Рада ухвалила за основу законопроєкт про інтеграцію українського ринку електроенергії до ринку ЄС

Рада не підтримала 3 блокуючих постанови про скасування експортного мита на сою та ріпак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА