Інтерфакс-Україна
22:34 01.06.2025

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

1 хв читати

На виборах президента Польщі завершився другий тур, де змагалися мер Варшави Рафал Тшасковський і представник опозиційної консервативної партії Кароль Навроцький, після чого майже відразу з'явилися результати екзит-полів, повідомляє onet.pl.

За даними екзит-полу, проведеного студією Ipsos для TVP, TVN і Polsat, у другому турі президентських виборів лідирує кандидат від "Громадянської платформи" Рафал Тшасковський із 50,3%.

Його опонент із партії "Право і справедливість" Кароль Навроцький набрав 49,7% голосів.

Як повідомлялося, в Польщі у неділю відбувається другий тур президентських виборів, поляки обирають голову держави з двох кандидатів: це мер Варшави Рафал Тшасковський та представник опозиційної консервативної партії "Право і справедливість", голова Інституту національної пам'яті Польщі Кароль Навроцький.

Чинний президент Польщі Анджей Дуда участі у виборах не взяв: за польською конституцією глава держави не має права обиратися більше ніж на два терміни поспіль.

Джерело: https://wiadomosci.onet.pl/wybory/wybory-prezydenckie/wybory-prezydenckie-2025-znamy-wyniki-exit-poll-zywiolowe-reakcje-w-sztabach-relacja/sjljcj8

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Точицький: звільнення гендиректора Лаври Остапенка було моє управлінське рішення і я буду його відстоювати

Рада штабу реалізації стамбульських домовленостей обговорила питання обміну полоненими і повернення тіл загиблих – Міноборони

У 2025р не допускається укладення Держкіно нових договорів на виробництво фільмів до завершення виробництва попередньо оплачених - Кабмін

Єрмак після зустрічі з Рубіо: Домовились координувати подальші дії

Зеленський та Мерц обговорили безпекові питання та підсумки зустрічі у Стамбулі

Точицький не має наміру звільняти гендиректора "Софії Київської" Куковальську

Кабмін схвалив концепцію Державної програми сприяння вивченню та застосуванню англійської мови в Україні на 2026-2030рр

Міністр оборони Великої Британії на "Рамштайні": масований темп обстрілів РФ по Україні може тривати протягом 2025р, ми повинні активізуватися

Українські дрони в травні вразили та знищили понад 89 тисяч ворожих цілей - Сирський

Необхідно збільшити обсяг проєктів з партнерами щодо виробництва зброї в Україні на 50% - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА