Інтерфакс-Україна
09:40 17.06.2025

Зеленський: США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів, погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі

2 хв читати
Зеленський: США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів, погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі

Російські окупанти завдали масованого удару по Україні більше ніж 440 дронами та 32 ракетами, були атаковані Київ, Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина та Київщина, відомо про 75 поранених людей та 15 загиблих, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Регулярні доповіді міністра внутрішніх справ Клименка та військових командувачів щодо ситуації після масованого російського удару. Більше ніж 440 дронів і 32 ракети. Один із найбільш страшних ударів по Києву. Також протягом ночі були атаковані Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина та Київщина", - написав він у телеграмі у вівторок.

За його словами, "зараз у Києві намагаються дістати людей з-під завалів звичайного житлового будинку. Скільки їх, зараз незрозуміло. Росіяни зруйнували цілий підʼїзд. Загалом пошкоджені будинки у восьми районах Києва. Досі тривають роботи після удару по Одесі, рятувальники працюють на всіх місцях прильотів. Усім постраждалим надається необхідна допомога, відомо про 75 поранених людей. Станом на цей час 15 загиблих людей. Мої співчуття рідним та близьким".

"Такі атаки – чистої води тероризм. І весь світ, США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів", - наголосив президент України.

"Путін це робить виключно тому, що може собі дозволити продовжувати війну. Він хоче війни й надалі. Погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі. Контактуємо з усіма партнерами на всіх можливих рівнях, щоб була належна відповідь. Це терористи повинні відчувати біль, а не нормальні, мирні люди", - сказав президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Швеції вивільняє майже 1,7 млрд крон для збільшення допомоги Україні та гуманітарних зусиль

Розвідка встановила причетних до ракетного удару по Сумах 3 червня

СБУ повідомила про заочну підозру російському комбригу та ще 8-окупантам, які катували цивільних в Бучанському районі

Росіяни вдарили "Іскандерами" по Гуляйполю, є загиблі та постраждалі – Сили оборони Півдня

Найчастіше учасники НМТ-2025 набирають 200 балів з математики - Міносвіти

Окупанти втратили 32 тис військових, 1,2 тис артсистем та 111 танків за червень – Сирський

На основні сесії НМТ зʼявився 91% учасників від кількості зареєстрованих - Міносвіти

Зафіксовано щонайменше два влучання дронів СБУ по корпусах заводу "Купол" в Іжевську, після чого спалахнула пожежа – джерело

Раді пропонують притягати батьків до адмінвідповідальності за правопорушення малолітніх та неповнолітніх

Суттєве потепління очікується в Україні в найближчі дні, короткочасні дощі пройдуть лише на сході

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА