Інтерфакс-Україна
00:40 24.11.2025

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

2 хв читати

Поромний комплекс "Орлівка", який призупинив роботу після масового обстрілу ворожими шахедами в ніч з 21 на 22 листопада, потребує від кількох днів до кількох тижнів на відновлення роботи, йдеться у його повідомлені у Facebook.

"Для відновлення інфраструктури і особливо комунікацій необхідні суттєві матеріальні та трудові русурси. Але найголовніше на ці роботи потрібен час, який для нас зараз є головним фактором, тому що для відновлення інфраструктури знадобиться від кількох днів до декількох тижнів!" – зазначив комплекс.

За його інформацією, в результаті понад 20 прильотів на невеличку ділянку інфраструктура зазнала суттєвих пошкоджень.

"У зв'язку з цім, просимо всіх з розумінням ставитися до цієї ситуації та найближчий час обирати для перетинів кордону інші найближчі пункти пропуску", – звернулася до клієнтів команда Поромного комплексу "Орлівка".

Як зазначається на його сайті, перехід Орлівка – Ісакча через Дунай дає прямий та найкоротший шлях з України до країн Південної Європи та Туреччини з економією близько 200 км.

На території комплексу був побудований багатофункціональний, дворівневий причал для постановки річкових поромів з боковим завантаженням. Місткість поромів, які задіяні на лінії становить одноразово до 30 легкових та 6 вантажних автомобілів, даний причал може приймати паром кожні 15 хвилин (5 хвилин на вивантаження і 10 хвилин на завантаження порома). Відповідно, за 10 годин переправа може обслуговувати від 1000 до 1200 одиниць транспорту, зазначено на сайті.

Джерело: https://www.facebook.com/100030902450590/posts/1526693001704100/?rdid=3aPgtMB3AxE9ff77#

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку ворожих дронів в декількох районах Одеси відсутнє електропостачання – МВА

Асоціація прифронтових міст та громад пропонує оновлену концепцію підтримки людей на прифронтових територіях

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп обговорив з Сі війну в Україні та домовився про обмін державними візитами

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Іспанії перебіг переговорів у Женеві

Навроцький запросив Зеленського до Варшави

Лідери європейської зовнішньої політики закликають до миру в Україні на засадах міжнародного права – ЗМІ

Рух поїздів в напрямку ст. Чаплине відновлено -"Придніпровська залізниця"

До України з ТОТ повернули 22-річного хлопця

Польща провела успішні випробування власної суборбітальної ракети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА