Інтерфакс-Україна
19:07 17.12.2025

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

1 хв читати
Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

У середу, 17 грудня, за участі віце-прем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби відбулося заідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Перше питання – ліквідація наслідків масованих ракетних ударів по Одещині. Усі населені пункти області вже з теплом і водопостачанням. Більша частина регіону – із електрикою. Аварійні бригади працюють над відновленням світла для близько 30 тисяч абонентів у двох районах Одеси та області. Роботи тривають безперервно, щоб якнайшвидше повернути електроенергію в кожну домівку", - написав Кулеба в телеграм-каналі.

Він наголосив, що комісія також зосередилась на готовності критично важливих резервів у всіх областях країни: запасах будівельних матеріалів, пального, медикаментів, продовольства та спеціалізованої техніки. Саме наявність цих ресурсів визначає швидкість реагування на обстріли та можливість одразу розпочинати невідкладні роботи після надзвичайних ситуацій.

"У фокусі - стійкість критичної інфраструктури. Енергопостачання, тепло, вода, водовідведення, транспорт і зв’язок мають працювати з урахуванням постійної загрози ракетних і дронових атак та сценаріїв масових відключень. Це питання планування, підготовки персоналу і наявності чітких алгоритмів дій на місцях. Посилюємо роль регіональних і місцевих комісій ТЕБ та НС. Проводимо навчання, налагоджуємо обмін практичним досвідом, впроваджуємо єдині підходи до реагування по всій країні", - зазначив міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА