Інтерфакс-Україна
15:15 04.06.2025

УЧХ проводить набір груп на програму “Перезавантаження” в Івано-Франківську

1 хв читати
УЧХ проводить набір груп на програму “Перезавантаження” в Івано-Франківську
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

В Івано-Франківську триває набір груп на навчання в рамках програми «Перезавантаження» Українського Червоного Хреста (УЧХ).

«Жителі Івано-Франківської області, а саме внутрішньопереміщені особи та інші вразливі категорії населення, можуть пройти навчання в рамках програми «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування», - повідомив УЧХ у середу у Фейсбуці.

Основна мета програми — підтримка учасників у підготовці до працевлаштування, допомога в адаптації до сучасного ринку праці, підвищення обізнаності щодо актуальних вакансій та набуття впевненості для подальшого пошуку роботи.

Для учасників програми проводяться тренінги з написання резюме, підготовка до співбесід, індивідуальні консультації з кар’єрним радником. Спеціалісти проводять навчання щодо розвитку м’яких навичок (комунікація, стресостійкість, самопрезентація). В програмі також заходи з психосоціальної підтримки та мікропідприємство – курс навчання з відкриття власної справи, бізнес-планування та управління фінансами.

Учасники проходять професійну підготовку чи підвищення кваліфікації за спеціальностями: водій, токар, електрик, бухгалтер, перукар, майстер манікюру, швачка (кравчиня), кухар-кондитер, SMM-менеджер, продавець, косметолог. Крім цього є можливість підвищення рівня комп’ютерної грамотності.

Програми «Перезавантаження» Українського Червоного Хреста реалізується у партнерстві з професійними навчальними центрами Івано-Франківська.

УЧХ реалізує програму “Перезавантаження”  в Івано-Франківській області за підтримки Іспанського Червоного Хреста та Швейцарського Червоного Хреста.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області 8 червня та вночі 9 червня гроза - синоптики

Генштаб про захід ворога на Дніпропетровщину: це російська дезінформація, бої йдуть у Донецькій області

Генштаб: з початку доби зафіксовано 75 бойових зіткнень, найбільше – на покровському напрямку

Росія б'є по Україні не випадково, обирає цілі, щоб страждали люди - Зеленський

Зеленський: США передали на Близький Схід 20 тис. ракет, вони призначалися для України

Ситуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем, підстав для евакуації з Сум немає – очільник ОВА

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА