Інтерфакс-Україна
13:23 17.08.2024

Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

1 хв читати
Розпочато розслідування з приводу відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника

Досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України), розпочато за фактом поширення відео з обезголовленням, імовірно, українського захисника, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

"16 серпня в соцмережах було оприлюднено відео, на якому представники Росії демонструють голову нібито українського військового, насаджену на кілок. У межах розслідування правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, спрямовані на перевірку цієї інформації та пов'язаних із нею обставин", - ідеться в повідомленні.

В Офісі генпрокурора наголошують, що поширення представниками РФ такого відео "вкотре свідчить про їхнє цілковите нехтування нормами та принципами міжнародного гуманітарного права".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

Зеленський проводить розмову з Трампом - прессекретар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА