Інтерфакс-Україна
19:46 16.06.2025

Трамп вважає можливими нові санкції проти Росії

1 хв читати
Трамп вважає можливими нові санкції проти Росії

Президент США Дональд Трамп не виключає нових антиросійських санкцій.

"Це може статися", - сказав глава Білого дому в понеділок журналістам "на полях" саміту G7, відповідаючи на запитання про можливість нових обмежень проти Москви.

Раніше в червні Трамп говорив, що поки не ухвалив рішення про те, чи схвалить він "дуже сильний законопроєкт", підготовлений сенаторами - республіканцем Ліндсі Гремом і демократом Річардом Блюменталем.

Грем підготував законопроєкт, що передбачає введення первинних і вторинних санкцій проти Росії, якщо вона не погодиться на припинення вогню. Зокрема, він передбачає 500%-ві мита для країн, які закуповують російську нафту, газ, уран та інші товари.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міненерго: Українські ПСГ відкриті для азербайджанського газу — без податків і зборів

Учасники міністерської зустрічі в Хорватії підтримали членство України в НАТО - МЗС

Україна розглядає можливість розширення співпраці з ATEF Group у сфері відновлення енергетичної інфраструктури – Міненерго

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА