Інтерфакс-Україна
20:31 12.01.2026

Кличко анонсував сесію Київради 15 січня з двома питаннями – функціонування міста в умовах НС та виділення коштів для ЗСУ

1 хв читати
Кличко анонсував сесію Київради 15 січня з двома питаннями – функціонування міста в умовах НС та виділення коштів для ЗСУ

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про скликання сесії Київради 15 січня, у порядку денному два питання – життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації (НС) та додаткове фінансування з бюджету столиці для ЗСУ.

"На найближчий четвер, 15 січня, скликаю сесію Київради," - написав він у телеграм-каналі у понеділок увечері.

За його словами, на сесію буде винесено два питання.

"Перше. Як Київ функціонує та забезпечує життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації," - написав Кличко. За його словами, повну інформацію про реальний стан справ депутатам має надати в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв. "Заслухаємо також пропозиції депутатів щодо їх допомоги мешканцям у районах та будинках, де зараз найгостріші проблеми," - додав він.

"Друге. Питання виділення додаткового фінансування з бюджету столиці на забезпечення потреб підрозділів Збройних сил України (міська цільова програма "Захисник Києва")," - повідомив Кличко.

Мер зазначив, що засідання відбудеться в закритому режимі, оскільки частина інформації, що буде озвучена, підпадає під режим ДСК — інформації з обмеженим доступом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації

У 2025 році Україна отримала 23 системи ППО великої і середньої дальності та 11 тисяч ракет до цих систем - Шмигаль

Рада звільнила міністра оборони Шмигаля

Мовний омбудсмен: заборона приватним школам проводити навчання російською потребує негайного вирішення

Свириденко до громадян: просимо поставитися з розумінням і подбати про ощадливе використання електроенергії

На Правому березі Києва припинено рух електротранспорту, на окремих маршрутах його дублюватимуть автобуси – КМДА

Рада остаточно ухвалила законопроєкт про житлову реформу

Мережа "Антошка" добровільно відкликала окремі партії сумішей NAN та Nestogen після повідомлення від "Нестле Україна"

Фіннадходження держави на 1-му етапі літієвої УРП "Добра" очікуються у 13% виробленої продукції – Мінекономіки

Умєров та міністр закордонних справ Норвегії обговорили координацію зусиль для досягнення миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА