Інтерфакс-Україна
14:31 14.08.2019

Зеленський не планує зустрічатися з Макроном найближчим часом, як припустив Безсмертний

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський не планує зустрічатися протягом найближчих днів із президентом Франції Емманюелем Макроном.

"Це припущення не відповідає дійсності", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Офісу президента України.

13 серпня звільнений указом президента з посади представника України в політичній підгрупі в ТКГ з питань Донбасу Роман Безсмертний припустив, що найближчим часом відбудеться не лише зустріч Макрона з президентом РФ Володимиром Путіним, а й зустріч президентів України та Франції.

"Я думаю, що в цих числах... відбудеться не лише зустріч Макрона з Путіним на півдні Франції... але і президента Франції та президента України", - сказав він в ефірі телеканалу "24" у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА