Інтерфакс-Україна
20:12 04.07.2025

Росіяни атакували Василівський район, загинув місцевий житель – Запорізька ОВА

1 хв читати

Російські окупанти в п’ятницю, 4 липня, нанесли авіаудар по території Василівського району, повідомив голова Запорізьскої обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Росіяни скинули керовану авіабомбу на Приморське. Зруйнований приватний будинок, виникла пожежа", - написав Федоров в телеграм-каналі.

В результаті удару загинув 84-річний чоловік.

"Літній чоловік загинув на місці", - уточнив голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА