Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:38 01.11.2018

Клімкін про санкції РФ: Це початок серіалу про спробу впливати на Україну перед виборами та після них

1 хв читати
Клімкін про санкції РФ: Це початок серіалу про спробу впливати на Україну перед виборами та після них

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розцінює санкції РФ щодо українських фізичних і юридичних осіб як спробу Росії впливати на Україну напередодні виборів і після них.

"Навіть повністю поверхневий аналіз так званого санкційного списку РФ і часу його оприлюднення свідчить про початок багатосерійного серіалу про спробу впливу на Україну напередодні виборів і після них. Але це насправді навіть не перша серія, це лише тизер", - написав глава МЗС на сторінці у Facebook.

До санкційного списку уряду РФ не внесено П.Клімкіна, немає в переліку і його заступників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Ердоган запропонував провести прямі переговори між Україною та Росією в Стамбулі

Трамп щодо війни РФ проти України: я думаю, що ми дуже близькі до угоди

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп: "Можливо, щось хороше все-таки відбувається" у мирних переговорах між Росією та Україною

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА