Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:46 21.01.2019

ЦВК РФ направила до МЗС пропозиції щодо можливих спостерігачів на виборах президента України

1 хв читати
ЦВК РФ направила до МЗС пропозиції щодо можливих спостерігачів на виборах президента України

Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі на виборах президента України, повідомили "Інтерфаксу" в прес-центрі ЦВК Росії.

"ЦВК Росії подала до МЗС Росії список кандидатур експертів як можливих учасників місії ОБСЄ із короткострокового та довгострокового спостереження (на виборах президента України - ІФ)", - ідеться в повідомленні, що надійшло у відповідь на запит Interfax.ru у понеділок.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров 18 січня підтвердив, що Москва отримала офіційне запрошення ОБСЄ для участі в місії спостереження за президентськими виборами в Україні.

"Ми отримали запрошення від ОБСЄ направити наших спостерігачів до місії (спостереження). Тож у нас запрошення є", - заявив С.Лавров журналістам.

9 січня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Київ не прийматиме заявки від російських спостерігачів на вибори президента за лінією ОБСЄ. Така позиція сформульована в листі, направленому на адресу директора Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгіборге Солрун Гісладоттір.

У свою чергу І.С.Гісладоттір закликала Київ дотримуватися своїх зобов'язань перед організацією в частині спостереження за виборами та забезпечити доступ всім членам місії організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Трамп поговорив з Путіним, назвав розмову "хорошою, але не такою, що призведе до негайного миру

Паліса закликав сенаторів США підтримати закон Грема про посилення антиросійських санкцій

США вітають "прогрес" у переговорах між РФ та Україною – Держдеп

Новим президентом Південної Кореї став Лі Чже Мьон

Опозиціонер Лі Чже Мен лідирує на виборах президента Південної Кореї після опрацювання понад 55% бюлетенів

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА