Інтерфакс-Україна
14:00 13.01.2026

Порошенко закликав Раду спрямувати бюджетні кошти на оборону

1 хв читати
Порошенко закликав Раду спрямувати бюджетні кошти на оборону
Фото: https://eurosolidarity.org/

Лідер "Європейської солідарності", народний депутат України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді закликав народних депутатів внести зміни до Державного бюджету, вилучити з нього корупційні схеми та спрямувати кошти на оборону на тлі масштабної енергетичної кризи. 

Політик наголосив, що корупція послаблює захист держави від ворожих ракет і шахедів. Він зазначив, що парламент має шанс повернути собі суб’єктність і зробити вагомий крок – сформувати уряд національної єдності. За словами Порошенка, небо України відкрите не лише через вдосконалення російських засобів нападу, а й через корупцію, підтверджену "плівками Міндіча". Він нагадав, що п’яти народним депутатам пред’явлені звинувачення у корупції та отриманні хабарів, повідомляється на сайті "Євросолідарності". 

"Сьогодні як ніколи важливо прийняти зміни до бюджету, які зупиняють фінансові потоки, на яких наживалися єрмаківці. Це передача фінансових ресурсів Збройним Силам – з єдиного марафону, з комунікаційних стратегій, із хабарів суспільству на етапі підготовки до виборів", – заявив він. 

Порошенко підкреслив, що парламент має ще раз заявити: вибори можливі лише після завершення війни.  

"Але в першу чергу всі ми маємо зараз сконцентруватися на армії, на мові, на вірі, на ЄС і НАТО. Саме це має об’єднати парламент і країну", – наголосив Порошенко. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

ОВА: ворог протягом дня завдав близько двох десятків атак по Дніпропетровській області, поранено жінку

У Сумах фіксуються аварійні відключення електроенергії - АТ "Сумиобленерго"

У соцмережах поширюється спотворена інформація про нібито сюжет французького телеканалу з дискредитацією діяльністі української розвідки та спецслужб - джерела

Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом

Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА