Інтерфакс-Україна
18:28 19.10.2025

Зеленський готовий взяти участь у перемовинах Трампа з Путіним в Будапешті та говорив про це з президентом США

2 хв читати
Зеленський готовий взяти участь у перемовинах Трампа з Путіним в Будапешті та говорив про це з президентом США

Президент України Володимир Зеленський висловив готовність взяти участь у попередньо запланованій зустрічі президента США Дональда Трампа та Володимира Путіна в Будапешті та повідомив, що обговорював це питання з американським колегою під час зустрічі у Білому домі в п’ятницю.

"Ми говорили про це. Вони обговорять це з Путіним. Він хотів почути мою думку", - сказав Зеленський в інтерв’ю NBC News, відповідаючи на запитання, чи хоче він взяти участь у цих перемовинах і чи говорив про це з Трампом.

"Моя думка: якщо ми дійсно хочемо справедливого та тривалого миру, нам потрібні обидві сторони цієї трагедії. Так, він окупант, але Україна страждає та бореться. І, звичайно, як можуть бути якісь угоди без нас, про нас?" - додав він.

При цьому президент України зазначив, що "не впевнений, що Путін готовий просто закінчити цю війну" і "можливо, він хоче повернутися з агресією".

На уточнювальне запитання, чи буде він наполягати на тому, щоб брати участь у зустрічі в Будапешті, Зеленський відповів: "Я готовий. Я сказав президенту (Трампу – ІФ-У): Я готовий", - додав Зеленський.

Як повідомлялося, Трамп назвав значним прогресом проведену 16 жовтня розмову з Путіним, назвавши її дуже продуктивною, та повідомив про заплановані зустрічі - особисту у Будапешті та на рівні радників перед тим. Пізніше він обговорив це з Зеленським.

Президент України, в свою чергу, заявляв, що готовий до зустрічі з Путіним у будь-якому форматі та в будь-якій країні світу, окрім РФ та Білорусі, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерка культури Франції заявила про справну роботу системи безпеки в Луврі, який зазнав пограбування

Окупанти завдали удару дроном по перехрестю в Сумах, постраждали 9 цивільних

Міністри оборони України та Іспанії обговорили передачу озброєння та участь в оборонних ініціативах

На Київщині сталася ДТП за участю підлітків: один загинув, шестеро травмовані

Російський дрон поцілив у цивільну автівку у Харківській області, двоє постраждалих

В рамках програми "Контракт 18-24" для служби можна обрати будь-яку бригаду – Паліса

Асоціація українських операторів грального бізнесу підтримує ініціативу PlayCity щодо оновлення реєстру залежних

Окупанти завдали удару по Новгороду-Сіверському, відомо про 4 загиблих та 7 постраждалих – обладміністрація

Розраховувати на роботу ЗАЕС не варто за відсутності повної інформації про її технічний стан – топ-менеджер Westinghouse

Westinghouse планує максимально залучити українських виробників обладнання при будівництві ХАЕС-5,6

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА