Інтерфакс-Україна
13:24 30.09.2025

На дистанційний режим роботи переходить частина освітніх закладів міста Суми - міськрада

1 хв читати

У Сумах частина освітніх закладів працюватиме дистанційно до кінця року, в дитячих садках функціонуватимуть чергові групи, повідомила Сумська міська рада.

"До 31 грудня поточного року заклади дошкільної, позашкільної та початкової мистецької освіти, а також структурні підрозділи початкових шкіл Сумської громади продовжать працювати дистанційно", - йдеться у повідомленні міськради у телеграм-каналі у вівторок.

Повідомляється, що відповідне рішення ухвалено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської МТГ з огляду на ситуацію в громаді.

Для дітей, які потребують присутності в садках, там функціонуватимуть чергові групи. Тренування для спортсменів позашкільних спортивних закладів, а саме учасників офіційних змагань 2025 року, окрім молодших вікових груп, відбуватиметься у звичайному режимі з дотриманням усіх заходів безпеки.

 

https://smr.gov.ua/uk/novini/podiji/34990-u-sumakh-chastyna-osvitnikh-zakladiv-pratsiuvatyme-dystantsiino-do-kintsia-roku.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Качка: Важливо, щоб Україна та ЄК де-факто продовжували рух у межах переговорних Кластерів, навіть якщо вони не відкриті формально

Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів

Мінветеранів: 100 ветеранських бізнесів отримають гранти до 1,5 млн грн від Ветеранського фонду

У Дніпрі внаслідок ракетної атаки загинули троє людей, восьмеро постраждалих

Нідерланди виділять EUR250 млн на підсилення ППО України – міністр оборони

Зеленський з президентом Фінляндії скоординували зусилля по переговорах із європейськими партнерами

Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Зеленський здійснить перший візит до Ірландії у вівторок - ЗМІ

Знеструмлення внаслідок атак РФ є на Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Одещині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА