Інтерфакс-Україна
17:01 04.11.2025

Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

1 хв читати
Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги щодо вироку колишньому голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову, якого визнано винуватим у справі про ухвалення незаконних рішень на користь фірм екснардепа Олександра Онищенка, повідомляє Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

"Сторони мають 30 днів на подання скарги, а Апеляційна палата ВАКС — обмежений строк для ухвалення рішення, щоб не допустити уникнення відповідальності", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі у вівторок.

Справа почалася у 2015 році з розслідування НАБУ та САП щодо розкрадання коштів у газовій сфері.

"Судовий процес тривав майже вісім років — частково через обсяг матеріалів, але значною мірою через системні спроби сторони захисту затягнути розгляд: неявки адвокатів, клопотання про відкладення, формальні заяви та навіть спроби призупинити процес через "мобілізацію"", - зазначається у повідомленні.

ВАКС визнав Насірова винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років та штрафу в розмірі 17 тис. грн, а також заборонив обіймати адміністративні посади протягом трьох років.

Водночас наголошується, що у разі, якщо до квітня 2026 року не буде розглянуто апеляційні скарги на вирок, засудженого може бути звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку зі спливом строків давності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Важливим джерелом фінансування оборони має стати механізм, що базуватиметься на заморожених активах РФ

Путін може вплинути на позиції Віткоффа та Кушніра під час переговорів у Москві – ЗМІ

У Дніпрі вже 27 постраждалих – ДСНС

За три роки "Білі янголи" евакуювали понад майже 28 тис. громадян, з яких більше 7 тис. - діти

Глави МЗС України та Франції у Парижі обговорили мирні зусилля та оборонну співпрацю

Україна та Нідерланди будуть спільно виробляти дрони в обох країнах

Волонтери УЧХ допомагали евакуювати людей під час повітряної атаки РФ на Миколаїв

Сили ППО за листопад знищили більше 9 тис. повітряних цілей

Уже відомо про четвертого загиблого у Дніпрі, поранені 22 людини

Івановська про скандал в дитсадку Білої Церкви: Засуджую дискредитацію громадян, які добиваються дотримання мовного законодавства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА