Інтерфакс-Україна
16:16 24.11.2025

Безугла не братиме участь в голосуваннях у Раді поки не звільнять Єрмака

1 хв читати
Безугла не братиме участь в голосуваннях у Раді поки не звільнять Єрмака
Фото: https://t.me/marybezuhla

Позафракційна народна депутатка Мар'яна Безугла не братиме участь в голосуваннях у Верховній Раді поки президент України Володимир Зеленський не відправить у відставку голову свого офісу Андрія Єрмака.

"Не голосуватиму нічого у ВРУ, поки не знімуть Єрмака", - написала Безугла у телеграм-каналі у понеділок.

Вона закликала своїх колег слідувати її прикладу.

"Я закликаю усіх колег не боятися, не мовчати і не дати перетворити себе остаточно на механічні кнопки без нічого людського, принижені й знецінені. У нас різні відносини, але зараз має стати один парламент… Вважаю, ВРУ зараз треба бути на страйку, поки не звільнять Єрмака. Жодного голосування. Жодного рішення", - зазначила народна депутатка.

Як повідомлялося, Безугла на зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом на минулому тижні закликала Зеленського звільнити Єрмака.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Качка: Важливо, щоб Україна та ЄК де-факто продовжували рух у межах переговорних Кластерів, навіть якщо вони не відкриті формально

Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів

Мінветеранів: 100 ветеранських бізнесів отримають гранти до 1,5 млн грн від Ветеранського фонду

У Дніпрі внаслідок ракетної атаки загинули троє людей, восьмеро постраждалих

Нідерланди виділять EUR250 млн на підсилення ППО України – міністр оборони

Зеленський з президентом Фінляндії скоординували зусилля по переговорах із європейськими партнерами

Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Зеленський здійснить перший візит до Ірландії у вівторок - ЗМІ

Знеструмлення внаслідок атак РФ є на Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Одещині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА