Інтерфакс-Україна
13:42 25.01.2025

В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

1 хв читати
В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що цьогоріч в Україні мають знову запрацювати кілька аеропортів, оскільки "для цього є технічні та інші можливості", однак не уточнив, про які аеропорти йдеться, повідомляє львівський медіахаб "Твоє місто".

"Однозначно, що цього року в Україні почнуть працювати кілька аеропортів. Для цього є технічні та інші можливості. Має бути політичне рішення. Мабуть, воно буде", - сказав в інтерв'ю Садовий.

Садовий додав, що "якщо країна присутня на авіаційній карті, то вона в принципі присутня на карті світу. Це питання безпеки нашої держави".

Міський голова навів приклад Ізраїлю, де "колись ухвалили політичне рішення, що під час війни аеропорт Тель-Авіва почав працювати - це був єдиний міст, який з'єднував Тель-Авів зі світом".

Як повідомлялося в листопаді 2024 р., старший партнер компанії Marsh McLennan Кріспін Еллісон на 10-му Київському міжнародному форумі (КМЄФ) заявив, що польоти в одному з українських аеропортів - "Львів" або "Бориспіль" - відновляться до кінця січня 2025 року.

Раніше повідомлялося, що Міністерство розвитку громад і територій за підтримки посольства США розробило "дорожню карту" відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

На Чернігівщині одна жінка загинула, ще одна поранена через удари ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА